www.plockodnowa.org

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Home

Zaproszenie do Domu Ojca

Email Drukuj PDF

Dom Ojca to szansa na odnalezienie tego, kim jestem. Nie znam swego ojca i długie lata nie mogłam odnaleźć swojej tożsamości. W Domu Ojca mogłabym rozpoznać Tego, który mnie kocha jak najlepszy Tata i sama zostać przez Niego rozpoznana. Czuć się wreszcie kimś, a nie nikim. Jedna z odpowiedzi na pytanie, czym jest dla Ciebie Dom Ojca?

Mam zaszczyt zaprosić na oficjalne otwarcie Domu Rekolekcyjnego  w Dąbrowie k. Mławy, który otrzyma nazwę „DOM OJCA”. Jego patronem jest bł. Jan Paweł II, papież, który dał nam wszystkim przykład duchowego ojcostwa.Jest to ośrodek rekolekcyjny prowadzony przez Katolicką Odnowę w Duchu Świętym diecezji płockiej i Fundację „Nowy Czas”. Dom Ojca może pomieścić około 40 osób na jednym turnusie rekolekcji. Zabezpieczone jest wyżywienie i nocleg. Jest duża sala spotkań, dostęp do internetu oraz niezbędne wyposażenie sanitarne. Otwarcia i poświęcenia ośrodka rekolekcyjnego dokona ks. bp Piotr Libera, biskup płocki, po uroczystej Mszy świętej o godz. 12.00. Zapraszamy do uczestnictwa w liturgii i poświęceniu domu. Będzie to okazją do spotkania i zapoznania się z naszym ośrodkiem.
ks. Sławomir Wądołek

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Modlitwa wynagradzająca dla Maryi

Email Drukuj PDF

Kochani!

Od 10 grudnia do 18 grudnia trwa nowenna ekspiacyjna, podjęta wspólnie przez wiele osób w Polsce, nie tylko z Odnowy w Duchu Świętym, wynagradzająca Najświętszej Maryi Pannie zniewagę profanacji Jej Częstochowskiego wizerunku. Rozesłałem wcześniej SMS-y.

Zapraszam i wzywam Was, którzy czytacie niniejsze również do podjęcia tej modlitwy - niech Twoja nowenna zacznie się dziś. Niech codziennie o 21:00 w godzinie Apelu Jasnogórskiego w oknach naszych domów zapłonie świeca ku czci Królowej Polski i Matki Narodu Polskiego. Niech blask płomienia w Twoim oknie będzie zewnętrznym znakiem i wyrazem jedności i solidarności, troski i modlitwy wynagradzającej zniewagę profanacji. Niech Maryja zjednoczy nas w modlitwie o zwycięstwo Dobra i Miłości w obliczu trudnej rzeczywistości. Niech w Twoim oknie zabrzmi Twój osobisty hołd "Maryjo, Królowo Polski", niech Twoje serce usłyszy Jej obietnicę "Jestem przy tobie , pamiętam, czuwam." Podejmijcie również modlitwę na spotkaniach wspólnot. Pamiętajcie omodlitwie za sprawcę.

Przepraszamy Cię Maryjo!

Pod Twoją obronę uciekamy się Święta, Boża Rodzicielko ... .

Nieustającej łaski Pana Jezusa! Andrzej

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Rekolekcje w Strzegowie 23-25 listopada

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na kolejne rekolekcje, czwarte z cyklu Rekolekcji Ewangelizacyjnych w roku 2012. Odbędą się w Strzegowie w trzeci weekend listopada, tj 23-25.11.2012 poprowadzą je Małgosia i Mirek Topolscy z Częstochowy.

Motywem głównym rekolekcji jest przypowieść Jezusa o zaproszonych na ucztę. Mamy nadzieję, że rekolekcje ożywią w nas zapał apostolski i umocnią naszą wiarę. Nie może nikogo zabraknąć na tych rekolekcjach. Zapraszamy także osoby zaangażowane w Fundację Nowy Czas.
ks. Sławomir Wądołek

Zapisy u Bogusi z Mławy (514890340)

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Duch Pański nade mą

Email Drukuj PDF

"Duch Pański nade mą - namaścił i posłał mnie"
To temat rekolekcji w dniach 28-30 września w Strzegowie. Ufamy ze te rekolekcje pomogą nam w zaangażowaniu ewangelizacyjnym, zachęcamy do jak najliczniejszego uczestnictwa.

Poprowadzą te rekolekcje Małgosia Stuła-Topolska  i jej mąż Mirek Topolski z Częstochowy

„Duch Pański namaścił i posłał mnie” – (Łk 4, 16- 19) – Każdy z nas został namaszczony Duchem Świętym w czasie Chrztu Świętego i posłany na mocy Sakramentu Bierzmowania. Jesteśmy więc wszyscy jak Jezus powołani do wypełnienia misji Ojca. Czy odczytaliśmy już  to powołanie? Jak je realizujemy w naszym życiu?

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Kursy rekolekcyjne w DSNE św. Łukasza Ewangelisty

Email Drukuj PDF

Zachęcamy członków Odnowy w Duchu Świętym do korzystania z kursów przygotowujących do posługi ewangelizacji.
ks. Sławomir Wądołek

Z radością przekazujemy informację o kursach ewangelizacyjnych prowadzonych w najbliższym czasie przez Diecezjalną Szkołę Nowej Ewangelizacji św. Łukasza Ewangelisty. W ofercie znajdą coś dla siebie małżeństwa, ktore chcą odnowić swoją relację, jak i wszyscy ci, którzy chcą umocnić swoja więź z Chrystusem.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Rekolekcje w Strzegowie 28-30 września 2012

Email Drukuj PDF

Uwaga zmiana !!!

III część rekolekcji ewangelizacyjnych w Strzegowie odbędzie się w ostatni weekend września tj 28-30 września 2012.

Poprowadzą je Małgosia i Mirek Topolscy z Częstochowy. Bliższe szczegóły podam w trzecim tygodniu września.

Nieustającej łaski Pana Jezusa !

Andrzej.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 5 z 7

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.